Bölgemizde bulunan 200 civarımda talebelerimizden maddi imkanı olmayan öksüz, yetim veya maddi imkanı olmayan yavrularımızdan tespit etmiş olduğumuz talebelerimizi belli zamanlarda tepeden tırnağa giydirme çalışması yapıyoruz. Bir talebemizincim masrafı sadece 1000 TL
Sizlerde bir hafızımızın giyimini karşılayarak bu güzel çalışma da var olabilirsiniz. Onlar bizim geleceğimiz, onlar ülkemizin manevi teminatları. Onlar peygamber mirasına sahip çıkan, gençliğini, vaktini, ömrünü Kur’an-a, İslam’a ve ümmetin kurtuluşuna vakfetmiş olan kıymetli yavrular. İnşallah biz bugün bu kardeşlerimize sahip çıkalım. Onların mağduriyetlerini, eksiklerini, sıkıntılarını giderelim ki yarın ahirette de Rabbim onlar hürmetine bizlere rahatlık versin, güzellik versin, dereceler makamlar versin, rahmet eylesin inşallah.

Her kim ki, elbise ihtiyacı olan bir Müslümana elbise giydirse, Allah da ona cennetin yeşil elbiselerinden giydirir. Hangi Müslüman aç bir Müslümanı doyurursa, Allah da onu cennet meyvelerinden doyurur. Hangi Müslüman susamış bir Müslümana su verirse, Allah da ona içerisinde güzel kokuları olan cennet içeceği içirir.” (Ebû Dâvûd, Tirmizi)
Bu kıymetli çalışmada zerre kadar dahi desteğini esirgemeyen tüm bağışlarımıza Derviş Derneği olarak şükranlarımızı arz ederiz. İyi ki varsınız.


Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim